Ziyaretçi Defteri

Mehmet Çiğdem
Bilgisayar mühendisiliğinde okuyorum. C++ dersinden kaldım. Kayseride C Programlama kursu alabileceğim bir yer arayışına girdim. kime sorduysam hep Düzey bilgisayar kursu dediler. iyi ki gelmişim algoritma, akış şeması ve C özel ders alarak konuyu tam anladım. teşekkürler

Fatih KÜTÜK
Öncelikle çok verimli bir kurs geçirdiğimi söyleyebilirim. Düzey Bilgisayar gerçekten kayseri de bilgisayarın hemen hemen her alanında öncü bir kurum. Kurs süreci boyunca bunu anlamak zor olmadı. Ben İleri Web Programcılığı alanında eğitim aldım. Eğitmen kadrosu gerçekten çok güçlüydü. Web Programlamayı öğrenmek istiyorsanız gönül rahatlığı ile söylüyorum ki adresiniz burası olmalı. Düzey Bilgisayar bir kez daha Teşekkür ediyorum. Başarınızın devamını diliyorum.

Yavuz ÇİVDEM
Gelişen teknoloji hayatımız kısa sürede büyük çaplı değişimlere neden oluyor. Özellikle iş hayatında insanlar sürekli gelişen ve yenilenen iş gücü ortamına ayak uydurmak zorunda. Bu nedenle okul hayatında alınmış eğitimler zaman içerisinde geçerliliğini yitirebiliyor. Bu noktada Düzey Bilgisayar Eğitim Merkezi gibi eğitim kalitesi yüksek eğitim kurumlarına ihtiyaç var. Eğitim aldığımız süreç boyunca keyifli ve verimli zaman geçirdik. Düzey Bilgisayar bir aile ortamı diyebilirim. Eğitim sürecinden çok memnun kaldığımı belirterek ders veren Ramazan hocam ve tüm personellerine teşekkür ediyorum.

Arzu Tek
Çok iyi bir kurum, ilgi ve alaka herşeyi istediğimiz gibi. çok faydalandım tavsiye ederim.

Fatih Kütük
3 ay kadar kısa bir sürede ileri derece de html css ve php öğrendim. Gerçekten düzgün ve verimli hazırlanmış bir eğitim portföyüne sahipler.

Fatih Yunus
Kayseride bilgisayar kursu denince aklıma ilk gelen yer Düzey. Hem bilgisayarı çok iyi öğrendim hem de resmi sertifka aldım. Düzey personeline ve hocalarıma çok teşekkür ediyorum.

Şerife Yıldırım
Adı gibi düzeyli bir kurs. Hocaların ilgisi ve bilgisi çok iyi. Kesinikle tavsiye ederim.