Ziyaretçi Defteri

Emre SOYKÖSE
Düzey Bilgisayar çalışan kadrosu ve eğitim içeriği olarak düzenli ve elverişli bir kurs merkezi. Almış olduğumuz Muhasebe eğitiminde derse giren hocamız Şule Hanım ile kaliteli bir eğitimi tamamladık.Personel kadrosu ve kursa katılan arkadaşlar olarak sıcak ve verimli bir zaman geçirdik. Bu programı planlayan ve katılan herkesin emeğine sağlık.

Nuri KILIÇ
Kursa başladığımız ilk günlerde aklımda soru işaretleri vardı fakat zamanla ortamın ve hocalarımızın sıcaklığı sayesinde soru işareti kalmadı. İdare ve hocaların ilgisi gayet güzel. Derslerin müfredatı yeterli seviyede ve hocaların anlatımı çok başarılı.

Hatice OCAKLI
Hocalarımızın samimiyeti,anlayışı beni çok etkiledi. Sorduğumuz sorulara aldığımız cevaplar her zaman yeterli seviyede oldu. Sıcak ve samimi bir ortamda aldığım Bilgisayar İşletmenliği ve Bilgisayarlı Muhasebe eğitiminden çok memnun kaldım. İş hayatıma başladığımda Düzey Bilgisayar sayesinde zorluk yaşamayacağımı düşünüyorum. Eğitim sürecinde yeterli bilgi ve donanımı verdiklerine inanıyorum. Düzey Bilgisayar ve ekibine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Zeliha TARLA
Disiplinli ve sıcak bir ortama sahip bir kurs merkezi. Eğitim düzeyi yüksek kaliteye sahip ve verilen eğitimin kapsamı üst seviyede. Eğitim sürecinin hayatımızda yardımcı olacak olması en güzel etkenlerden bir tanesi.

Mehmet Çiğdem
Bilgisayar mühendisiliğinde okuyorum. C++ dersinden kaldım. Kayseride C Programlama kursu alabileceğim bir yer arayışına girdim. kime sorduysam hep Düzey bilgisayar kursu dediler. iyi ki gelmişim algoritma, akış şeması ve C özel ders alarak konuyu tam anladım. teşekkürler

Fatih KÜTÜK
Öncelikle çok verimli bir kurs geçirdiğimi söyleyebilirim. Düzey Bilgisayar gerçekten kayseri de bilgisayarın hemen hemen her alanında öncü bir kurum. Kurs süreci boyunca bunu anlamak zor olmadı. Ben İleri Web Programcılığı alanında eğitim aldım. Eğitmen kadrosu gerçekten çok güçlüydü. Web Programlamayı öğrenmek istiyorsanız gönül rahatlığı ile söylüyorum ki adresiniz burası olmalı. Düzey Bilgisayar bir kez daha Teşekkür ediyorum. Başarınızın devamını diliyorum.

Yavuz ÇİVDEM
Gelişen teknoloji hayatımız kısa sürede büyük çaplı değişimlere neden oluyor. Özellikle iş hayatında insanlar sürekli gelişen ve yenilenen iş gücü ortamına ayak uydurmak zorunda. Bu nedenle okul hayatında alınmış eğitimler zaman içerisinde geçerliliğini yitirebiliyor. Bu noktada Düzey Bilgisayar Eğitim Merkezi gibi eğitim kalitesi yüksek eğitim kurumlarına ihtiyaç var. Eğitim aldığımız süreç boyunca keyifli ve verimli zaman geçirdik. Düzey Bilgisayar bir aile ortamı diyebilirim. Eğitim sürecinden çok memnun kaldığımı belirterek ders veren Ramazan hocam ve tüm personellerine teşekkür ediyorum.