Kosgeb Destekli Kurumsal Eğitimler

Değişen ve gelişen iş dünyasının dinamiklerini takip etmek, kurumunuzun verimliliğini her geçen gün arttırmak ancak eğitimli, kendisini sürekli geliştiren yöneticiler ve çalışanlarla sağlanabilir. 

Düzey Bilgisayar Eğitim Merkezi 1999 yılından bugüne taşıdığı tecrübesi ile kurumsal eğitim programları düzenlemektedir.

MEB onayı, ISO Kalite Belgesi, seçkin kurs ortamı ve konusunda uzman eğitmenler ile yüksek kalitede eğitim hizmeti sunmaktadır.

Düzey Bilgisayar Eğitim Merkezi, sınıf içi eğitimler, uzaktan eğitim, konferanslar ve seminerler gibi birçok farklı eğitim tekniğini kullanarak, kurumların ihtiyaçlarına yönelik “Özel Çözümler” üreterek maksimum fayda yaratmayı, kurumsal ve bireysel verimliliklerini arttırmayı hedeflemektedir.

KOSGEB destekli ve MEB onaylı eğitim listemiz aşağıda sıralanmıştır.

  • İleri Excel (35 Saat)
  • 3D Studio Max (60 Saat)
  • Autocad/Solidworks (60 Saat)
  • Grafik Tasarım (90 Saat)
  • Web Tasarım (60 Saat)
  • Bilgisayarlı Muhasebe (90 Saat)
  • Ofis Uygulamaları (90 Saat)
  • Programlama (60 Saat)

Dersler 10 kişilik sınıflarımızda hafta içi akşam 19:00 - 21:30 saatleri arasında haftada 3 gün olarak düzenlenmektedir. Kurumdan eğitime katılacak personel sayısına göre eğitimler firma merkezinde, farklı saatlerde uygulanabilmektedir.

Eğitim sonunda katılımcı personele “KOSGEB Eğitim Programı Başarı Belgesi” verilmektedir.

Eğitim desteği için KOSGEB’e yapılacak başvuru süreçlerinde sizlere yardımcı olmaktayız.

KOSGEB destekli kurumsal eğitimimizden faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kurumsal Bilgisayar Eğitimlerimizde %60 KOSGEB

Desteğinden Faydalanabilirsiniz

* Eğitime katılacak işletme temsilcileri; işletme sahibi, ortağı veya çalışanı olmalıdır.

* Her bir konu başlığı altında alınan her bir eğitim için bir işletmeye sağlanacak desteğin üst limiti 2.500 (iki bin beş yüz) TL’yi geçemez.  Program süresince bir konu başlığı altında alınan eğitimler için verilen toplam destek üst limiti 7.500 (yedi bin beş yüz)  TL’dir.

* Program süresince desteğin üst limiti 20.000 (yirmibin) TL’dir.

* Destekten yararlanmak isteyen işletme, www.kosgeb.gov.tr internet adresinden elektronik ortamda Eğitim Desteği Başvuru Formunu doldurarak çıktısı ile birlikte KOSGEB Müdürlüğüne teslim eder.

* İlgili firma eğitim desteği onaylanması durumunda ödemeyi Düzey Bilgisayar Eğitim Merkezi’ne yapar. Eğitim sonunda Ödeme Talep Formu ve faturası ile KOSGEB’e başvurur.

* KOSGEB, söz konusu belgeleri inceleyerek Destek Ödeme Oluru hazırlar. Destek tutarı olarak fatura bedelinin %60’ını işletmenin banka hesabına aktarır.

 

Yorum Yap

(Büyük/Küçük Harfe duyarlı)