Kurumsal

1999 yılında kurulan Düzey Bilgisayar Kalite yönetimi şartlarına uyarak, müşteri merkezli hizmet üreten, hizmet / ürün kalitesini sürekli iyileştiren güvenilir ve tercih edilen bir firma olmayı kendisine misyon edinmiş, Bilişim hizmetlerinde odak, hizmette öncü olma vizyonu ile ülke meselelerine duyarlı, toplum değerlerine saygılı bilgi paylaşımına açık  değerleriyle ISO 9001:2008 kalite belgesi ve TSE Hizmet Yeterlilik belgesi sahibi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. 

Düzey Bilgisayar Eğitim Merkezi, MEB onayı, ISO Kalite Belgesi,seçkin kurs ortamı ve konusunda uzman eğitmenler ile yüksek kalitede eğitim hizmeti sunmaktadır.Sınıf içi eğitimler,uzaktan eğitim, konferanslar ve seminerler gibi birçok farklı eğitim tekniğini kullanarak, kurumların ihtiyaçlarına yönelik “Özel Çözümler” üreterek maksimum fayda yaratmayı, kurumsal ve bireysel verimliliklerini arttırmayı hedeflemektedir.

Ayrıca Kayseri ve Bölgesinde tek Autodesk "Yetkili Eğitim Merkezi" ve "Yetkili Sınav Merkezi" ünvanına sahip olan eğitim kurumumuz AUTODESK standartlarında kaliteli ve kapsamlı bir eğitim sunar.

Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Düzey Bilgisayar Eğitim&Teknoloji Merkezi iştirakleri;

www.duzeyyazilim.com 

Serbest Bölgelerde artık bir marka haline gelmiş olan WinSBBUP yazılımının yanı sıra, Serbest Bölge Firma Portalı, Serbest Bölge Kapı Geçiş Sistemi,

Serbest Bölge Müdürlük Modülü ve Firmalara özel yazılımlarımız da mevcuttur. Endüstri 4.0 Çağının Akıllı İşletmeleri İçin Workcube Catalyst ile  Çözüm ortaklığı. Dijital dönüşümünüzü başarmanız için stratejik, taktik ve operasyonel düzeyde bilgi, araçlar ve güvenilir yol arkadaşlığı.
 
www.duzeyweb.com

Kurumların ve bireylerin özgün tasarım,yazılım, web sitesi güncelleme, web sitesi yönetimi, web sitesi barındırma, web danışmanlığı ve internet reklamcılığı alanlarında ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


www.duzeyteknik.com
Dünyanın güvenlik yazılımı ve donanımında öncü markası olan Cyberoam ile Kayseri çözüm ortaklığını yürütmekteyiz. Ticari çözümler alanında Bay-t Entegre markasının Kayseri çözüm ortağı olarak KOBİ'lere yeni nesil profesyonel çözümler sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı sürdürdüğümüz teknik servis faaliyetlerimizde Kayserinin önde gelen birçok kamu ve özel kurumların kurumsal teknoloji desteği tarafımızdan verilmektedir.